BKB Grup

Kişi veya şirket araştırma yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.7 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Abdullah Çetinkaya
BKB Grup, uygulaması ile kişiler ve şirketler hakkında geniş çaplı araştırmalar gerçekleşitrebileceğiniz bir mobil uygulamadır.
BKB Grup, uygulaması ile kişiler ve şirketler hakkında geniş çaplı araştırmalar gerçekleşitrebileceğiniz bir mobil uygulamadır

Uygulama,  yurtdışında yaygın olan yalnızca Türkiye' de uygulanmasından geç kalınan, kişi ve kurumlar için geçmiş araştırması yapabileceğiniz oldukça kapsamlı ve kullanışlı Android tabanlı mobil cihaz ve tablet için kullanıma sunulan bir uygulamadır. Uygulama ile; yazılımın sistemine kayıtlı olan kişilere ve şirketlere ait tüm olumlu, olumsuz verilere ulaşılabilir ve ticarette güvenilir adımları kolaylıkla atmanıza yardımcı olabilecek kullanışlı ve şık bir arayüze sahip uygulamadır.

Uygulama ile ayrıca olarak; en geç 7 gün içerisinde sisteme soru sorduğunuzda cevabınızı alabiliyorsunuz hukuki işlemler, özel bilgiler gibi bir çok bilgiyi sistem sizin adınıza alt yapısında olmasa dahil araştırmasını gerçekleştiriyor. Uygulamanın geniş kapsamlı kullanılabilmesi için sisteme üye olmanız yeterli olacaktır.
Daha Fazla Göster
BKB Grup indir